Únor 2013

Ten pravý.....13 (2.časť)

25. února 2013 v 20:12 | Tissa (zverejnila kisa-uchiha) |  Ten pravý
Zamračila jsem se. Nevím proč, ale měla jsem takové zvláštní tušení, že se ta smska týkala mě. Bylo to jako šestý smysl - varoval mě můj instinkt.
"Sak, je pro mě opravdu těžký, říct ti to, ale jsem kamarádka, takže..." nadechla se.
Najednou jsem si nebyla jistá, jestli to chci slyšet, ale než jsem stihla více zaváhat, pustila se do mě. "Sasuke a nějaká Karin si to pár dní před odjezdem rozdali na záchodech ve třetím patře." vůbec nevypadala smutně. Naopak mi přišlo, že si to užívá, jen to nedávala znát. Vím, že je to mrcha, ale tohle přehnala.. Proč si vymýšlí takovýhle lži? Dělá jí to dobře? Co z toho má..? Ledaže....ledaže si to nevymýšlí... Na druhou stranu...proč by si to vymýšlela, nic by tím nezískala.
"Co?" nějak jsem to nemohla zpracovat.. z toho, co mi teď řekla, mě píchlo u srdce.
Přešla ke mně. Její chůze byla lehká, ale situaci odlehčit nedokázala. Položila mi dlaň na tvář a klekla si přede mně na kolena. Povzdechla si. "Ty moje malá chudinko, musí to pro tebe být tak těžký." Ježiš, jenom ne ten její falešný hlas.
"Emi,"odstrčila jsem jí. "co to kecáš?" Nevím, ale tón jejího hlasu mi k tomu všemu nějak neseděl. "A proč to říkáš mě?"
Pokrčila rameny. "Chodíš přece s jeho bratrem, navíc jste si tak blízcí."
Zamračila jsem se. "Odkdy?"

Ten pravý.....13 (1.časť)

25. února 2013 v 20:12 | Tissa (zverejnila kisa-uchiha) |  Ten pravý
Být na pokoji s Emi bylo... no..prostě divný. Nevím, co bylo horší, jestli její nesmysl pro humor, nebo to, že se pořád převlékala. Jasně, taky tu nechodím, jak strašák do zelí, ale abych si každou hodinu měnila tričko a minisukni, to už je trochu přehnaný. Nevím, možná jsem já ta divná...mě by to už ani nepřekvapilo. Protože tady se vždycky všechno obrací proti mně.
"Tak co myslíš? Sakuro?" úplně mě vytrhla z přemýšlení.
"Eh?"
Bylo mi jasné, že nakloněná hlava a pohled To je vtip? neznačí nic dobrého. "Bože, můžu si tu mluvit celý den, ale ty mě stejně nebudeš vnímat, co?"
Povzdychla jsem si. Už je to tu zase. Teď mi začne vyčítat, jaká jsme to ale hrozná kamarádka, když nenaslouchám, jak hrozný styl oblékání mám a skončí u toho, jak uhozené jsou mé vlasy. No co, je to Emi. Co jiného čekat od člověka, co má více párů bot než Lady Gaga a Beyoncé dohromady.
"A myslím, že někdo, kdo se obléká jako ty - tím tě samozřejmě nechci urazit, jen přivést na cestu správného stylu - a už vůbec nemluvím o tvých vlasech - neber si to osobně, ale růžová, opravdu?" Jakobych to neříkala.. "Takže zelený nebo modrý?" vzala dva svetříky a střídavě si je přiložila k tělu.

Mangekyou Sharinga

25. února 2013 v 20:08 | kisa-uchiha |  Others