Duben 2009

Superstar 2 - Sňatek

29. dubna 2009 v 14:50 | HanisShka
"Mám to," řekl po pěti minutách a zahleděl se škodolibě na Sasukeho.
"A???" zasyčel Sasuke.
"He-Bi-klan," usmál se Orochimaru, "podle jedný organizace proti černochům, ehm...jak se jen ta organizace jmenovala?" mrkl očkem po Kabutovi.
"Ku-klux-klan," usmál se Kabuto, vděčný za to, že mohl poskytnout Orochimarovi skvělou a pravdivou infromaci.

"Sbalte se, jedeme do Ameriky," ušklíbl se Orochimaru a vešel do svého pokoje (cely).

Škola ro(c)ku 3 - Stěhování

29. dubna 2009 v 14:49 | HanisShka
"Ehm ehm.." odkašlal si znovu a hlasitěji. "Co je?" vyprskla Sakura zády k němu. "Včera to bylo bezvadný!" řekl tiše Sasuke a začal se červenat. Sakuře se rozzářily oči a otočila se k němu. "Opravdu si to myslíš?" usmála se. "Krásně se usmíváš!" vypadlo Sasukemu z úst. Sakura se najednou zarazila a začala se červenat taky. Sasuke se k ní začal pomalu přibližovat a pak zazvonilo. "Zrovna v tak krásné a důležité chvíli!" šeptl Sasuke a Sakura si odhrnula ofinu z obličeje. "Chceš k nám do skupiny?" začal naléhat Sasuke a přitlčil jí ke zdi. "Bolí to!" sykla Sakura, když jí zmáčkl moc silně. "Notak!" naléhal silněji Sasuke a tiskl jí víc ke zdi. "JAU!" zasyčela bolestivěji Sakura a snažila podklouznout. "Promiň.." uhnul pohledem a uvlnil jí. "Opravdu bych mohla?" řekla snažíc se ignorujíc bolest. "Jo!" řekl usměvavě Sasuke. "A co druhé kolo?" "Zrušeno!" "Fakt? Tak teda jo!" usmála se Sakura a skočila Sasukemu do náručí. "Rád vás tu takhle vidím, ale máme povinnosti. Uklidit okolo celéš školy! Zítra budete pokračovat, pokud to nesithnete!" řekl Iruka sensei a Sasuke omylem upustil Sakuru na zem.

3.kapitola Vyhazov

29. dubna 2009 v 14:48 | HanisShka
Po hodině se třída rozdělila na dvě skupiny. Jedna pod názvem "Lemplové" a druhá pod názvem "šlapky". Jen dva spolužáci to ignorovali. Čimž byl Sasuke a Sakura. Oba si padli do očí. Karin jen přihlížela a záviděla Sakuře ty její krásně dlouhé vlasy. Sasuke přece má rád takové dívky ne? Karin o tom hodně přemýšlela a tak si o přestávce vzala k sobě nůžky. Schovala si je do rukávu a pomalu šla směrem k Sakuře. Karin byla jedna z těch dívek, co patřily do Tříčlenné skupiny. Jejich skupina se jmenovala Blaxy a tvořili jí ještě dvě dívky pod jménem Samanta a Lina. Všechny tři se vydaly za Sakurou na toalety a Karin si pomalu vyndavala nůžky zpod rukávu. "Tady to máš ty mrcho!" sykla Karin a uhodila jí zezadu do hlavy. Sakuře začala týct krev, ale to Karin nezajímalo. Vzala nůžky a začala jí ty vlasy jednoduše šmikat. Šmik sem, šmik tam. Na jedné strně těch vlasů měla víc a na druhé míň. Aby to Karin ještě stačilo. Párkrát Sakuru kopla do hrudníku, nohou a břicha. Potom jí ještě vrazila pěstí a kopla jí do tváří, tentokrát už mírněji. Protože jí holky nabádaly ať vypadnou. "Máš dobrý nápad Samanto." souhlasila Karina všichni se rozutekly pryč.

2.kapitola MISE

29. dubna 2009 v 14:47 | HanisShka
Když Naruto odvedl Sakuru ke dveřím Kanceláře Hokage Sakura se opřela o stěnu vedle dveří."Sakuro musim ještě najít Kakashiho a oznámit mu tuhle novinku!" řekl Naruto."Dobře Naruto, buď hned tady prosím" odpověděla Sakura.
Uběhlo 5 minut po odchodu Naruta pro Kakashiho a hned na to se otevřely dveře od Kanceláře Hokageho a z nich vyšel Sasuke.
"Ehm...Ehm" upozornila na sebe Sakura."Je Sakuro, jak se vede?" zeptal se udivený Sasuke."Jak se vede?JAK SE VEDE?(už trochu sylnějším hlasem)Jseš tady poprvý po čtyřech letech a zeptáš se zrovna na tohle?" odpověděla rozčílaná Sakura."A co jinýho bych měl říct?" zeptal se hlasitějím hlasem Sasuke."No neptat se mě jak se mi vede!Spíš se mi

Kapitola 06 Strany 25 a 26

29. dubna 2009 v 14:44 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School

Chceš spriateliť???

25. dubna 2009 v 14:58 | kisa-uchiha
Takže rozhodla som sa triediť znova SBéénka
tie ktoré chcú ostať tak nech napíšu do komentárov a možu aj tí ktorí ešte niesu moje SB a chcú byť
1.prezývka
2.blog

Tí čo majú pozastavený blog tie nevymazávam

Kabuto Yakushi - Obrázky

23. dubna 2009 v 15:18 | kisa-uchiha
1

Superstar1 - He-bi-klan

23. dubna 2009 v 15:13 | HanisShka
"Sakura Haruno?" zeptal se slabě mladý hlásek jedné holčičky.
"Ano?" otočila se usměvavá růžovovlasá dívka, podávajíc autogramy.
"Dáte mi autogram?" usmála se holčička a podala jí pamatáník.
"Ale jistě," usmála se Sakura a podepsala se i s věnováním.
"Děkuji," řekla holčička se září v očích a utíkala za svou maminkou.

Sakura se za ní ohlédla a pousmála se na ženu, objímajíc svou malou dcerku. Žena se děkovně usmála a vydala se domů společně se svou dcerkou.

Škola ro(c)ku 2 - 2. kolo zrušeno

23. dubna 2009 v 15:05 | HanisShka

"JO skvělí!" pišnila se Ino ve třídě, když se chlubila, že postoupila do dalšího kola. "Tem měla pravdu!" řekla smutně Sakura a po tváři jí ukápla slza. "Hej!" někdo zařval. Sakura se rychle otočila a bouchla blonďatého kluka do břicha svými učebnicemi. "Ježiši promiň!" omlouvala se Sakura a pomáhala mu vstát. "Ty seš ta z baru že?" usmál se mladík. "Jo..." povzdychla si Sakura a usmála se. "Máš talent!" usmál se blonďák a představil se. "Já jsem Naruto...Naruto Uzumaki!" usmál se Naruto a podal Sakuře ruku. "A já Sakura...Sakura Haruno!" usmála se Sakura a potřásla si s Narutem rukou. "Těší mě." usmál se Naruto a zadíval se do Sakuřin smaragdově zelených očí, které se třpitily. "A půjdeš tam i dnes?" zeptal se neočekávaně. "Ne....jsem unavěná." "A když tě pozvu? Nepůjdeš tam pracovně, přece jen můj strejda to tam vlastní! A nění divu že je tolik uspěný a chodí tam hlavně holky!" usmál se Naruto. "To víš....Jirayia má šmrnc!" usmála se Sakura a sebrala si svoji učebnici ze země, která jí spadla společně s Narutem.

"No dobře..." souhlasila Sakura a odešla domů.

Kapitola 06 Strany 22 - 24

23. dubna 2009 v 15:01 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School

Kapitola 06 Strana 21

23. dubna 2009 v 14:59 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School


2. kapitola Lemplové a šlapky. Ztráta něčeho cenného!

23. dubna 2009 v 14:56
Sakura se nevzpamatovala ze smrti své milované přítelkyně a ani ze smti své nevlastní sestry, ikdyž se skoro neznali. To poslední identifikovaný tělo Sakuře udělalo také velmi špatné vzpomínky na svoji základku. Byla to totiž její nejoblíbenější učitelka Kurenai.

Když se Sakura oblékla, obejmula Itachiho a pomalu odešla z ubytovny. Cestou se jetě zastavila u Ininýho pokoje a chtěla vejít dovnitř, ale dveře byly zamčené a přelepené páskou se znamením zákazu vstupu. "Je mi jí líto." sklopila hlavu Sakura a rozeběhla se z ubytovny.

Kapitola 06 Strany 19 a 20

20. dubna 2009 v 14:31 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School

PRIAŤEĽSTVO - PRVÝ KROK K VÍŤAZSTVU

17. dubna 2009 v 22:34 | Sayuri-chan
Oheň. Krv. Zúfalé hlasy ľudí ktorí volajú o pomoc. Chce im pomôcť ale nemôže. Jej kúzelná sila nie je večná. Len sa pozerá ako jej rodičia a ľudia ktorích pozná odmalička umierajú. Z očí jej tečú potoky síz. Prečo? Prečo práve ona? Odpoveď je strašne jednoduchá. Je hrozba. Má v sebe silu zničiť pána Temnoty. Pred desťticic rokmi sa rozhodlo že táto moc bude patriť ružovovlasej čarodejnici so smaragdovými očami. Už sa narodilo veľa čarodejníc zo zelenými očami ale ani jedna nemala ružoé vlasy. Len ona. Sakura Haruno, posledná čarodejnica z Konohy(vo svete je ich viac ale z Konohy ostala len ona). Než jej učiteľka Tsunade zomrela naučila ju všetky kúzla čiernej mágie ktoré poznala. Chcela ju dostatočne pripraviť na vojnu ktorú musela vyhrať. Sama by to však nedokázala preto požiadala ostatné ,národy´ o pomoc. Vedela že bude musieť obetovať svoj život ale to jej nevadilo. ,,Radšej zomriem ja ako by ma lo zomrieť milión iných.´´ boli jej posledné slová. Tie si Sakura vzala k srdcu a vedela že tak je to správne.
------------------------------------------------

PRIATEĽSTVO -Recenzia

17. dubna 2009 v 22:34 | kisa-uchiha
Takže Sayuri-chan mi poslala jej poviedku, ktorú píše a poviem Vám to je hustý ( xD) mne sa veľmi páči , tak tu je recenzia:


Upíri, démoni, čarodejnice a kňažky. Štyri nepriateľské národy ktoré proti sebe bojujú už desaťtisíc rokov. Teraz rovnako ako pred desaťtisíc rokmi sa tieto národy musia uzmieriť a vybrať štyroch vyvolených. Vtedy sa tím štyrom podarilo poraziť pána Temnoty-Orochimara-ale neboli jednotný. Preto zomreli. Každý to dával za vinu tomu druhému a to viedlo k hádkam a vojnám. Sasuke, Naruto, Sakura a Hinata spolu prežívajú neuveriteľné dobrodružstvá a prekonávajú aj tie najťažšie prekážky. Zopakujú rovnakú chybu ako ich predchodcovia???? Podarí sa im poraziť Orochimara?????? Dokážu zistiť pravý význam slova LÁSKA ?????

5.kolo SONPU

17. dubna 2009 v 15:42 | kisa-uchiha
Takže z minulého kola vypadla Liduš ďalej postupujú:
1.Selin.free - Avril LavigneKapitola 06 strany 17 a 18

17. dubna 2009 v 14:45 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School

Ninja in the Dark - Recenze

17. dubna 2009 v 14:27 | kisa-uchiha

Ninja in the Dark

Ninja in the Dark

Kapitola 06 Strany 14 - 16

17. dubna 2009 v 14:18 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School