Leden 2009

Kiki a jej život 2.diel

29. ledna 2009 v 11:16 Kiki a jej život
Keď vyšla von videla ako Orochimaru ničí Ohnivú vesnicu.Dobre vedela prečo prišiel . Orochimaru prišiel pre mňa chce ma využiť ako jeho schránku.Karen okamžite zavrela dvere a skovala mňa do jejiho ukritu krotý bol pod podlahou. Strčila ma tam a zavrela to. Vtom vošiel Orochimaru a opýtal sa: * Kde je Kika???* Karen odpovedala : * Nie je tu poslala som ju preč aby si ju nenašiel*. Orochimaru chytil nervya zabil ju. Ja som to všetko videla aj som mala na tvári krv. Keď odišiel tak som vyliezla. Slúbila som si že pomstím Karen. Nevedela som čo mám robiť ani kam mám ísť. Napadlo mňa že by som mohla isť do Konohy(Listová vesnica) . Tak som sa vidala na cestu ktorá trvala veľmi dlho. Večer som sa bála že mňa najde Orochimaru lebo som stále počula že niekto chodí a sledujema. V duchu som si hovorila keď mňa niekto napadne tak použijem silu čo mňa naučil Orochimaru. Ale keď som len vyslovila jeho meno začala som plakať a nariekala som prečo sa to muselo stať práve mne . A ešte som si večer slúbila že nebudem používaŤ techniky čo mňa naučil Orochimaru....Keď som sa ráno zobudila tak som si zbalila všetky veci a pokračovala v ceste. Keď som dorazila do Konohy ( neviem či to už bola Konoha ale bol tam taký čierny kameň kde boli písané mená všetkých čo zomreli). Pozerala som sa na ten kameň a vtom niekto hodil po mne kunaiom. Otočila som sa a videla som.......

*POKRAČOVANIE NABUDÚCE*
Takto vyzerala Karen:
a takto vyzerá Kiki :

Temari - Obrázky

25. ledna 2009 v 17:51 | kisa-uchiha |  Temari
1

Kapitola 02. Strany 01-05

25. ledna 2009 v 12:22 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School
Čtěte z prava do leva<<<<<<


Cover 2.kapitola

25. ledna 2009 v 12:20 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School
Cover 2

Kiki a jej život 1.diel

24. ledna 2009 v 17:09 Kiki a jej život
Jeden deň čo som mala 2 roky niekto zabil mojich rodičov a ja som ostala sama. Zobrala si ma nastarosť jedna pani ktorá robila v obchode. Raz tam došla pekná slečna ktorá mohla mať 24 rokov a opýtala sa predavačky čie je to dieťa. Predavačka jej hneď odpovedala že nikoho. Slečna povedala že či si ma može zobrať. A predavačka povedala že ano. Keď sme vyšli tak sa mi hneď predstavila: * Ja sa volám Karen a ty???* ja hneď na to: * Kiki*. Karen sa na mňa usmiala a povedala že ma preto zobrala lebo ma chce učiť techniky.Keď sme dorazili do Ohnivé vesnici tak povedala že hneď začneme. V ten deň si všimla niečo. Strašne sa lakla a zistila že mám v sebe dračieho démona krotí mi dá veľkú silu. Najprv mňa musela naučiť ovladať sa ...naučila ma aj ako používať dračie oči a dračí muijan ( niečo ako je chidori a rasengan len silnejšie) . O 2 roky sa Karen zoznámila s jedným pánom . Bol strašne tajomný a pozeral na mna strašne podozrivo. Ale neskor sme už boli kamaráti. O 2 roky musela isť Karen na misiu ktorá bola veľmi nebezpečná a povedala tomu pánovi že nech ma stráži a nech ma neučí žiadne techniky. Súhlasil a Karen odišla. Potom došiel ku mne blížej a povedal: * Ja som sa ani nepredstavil už dva roky sa poznáme ale nepovedal som svoje meno ja som Orochimaru * kyvla som len hlavou. Povedal že Karen mu odkázala že ma má učiť zakázané techniky. Niekam išiel a tak som išla zaním. A takto to pokračovala každý krát keď išla Karen na dlhú misiu. Po 3 rokoch Karen zistila že Orochimaru je klamár že ma chce len využiť ako jeho schránku a že on zabil mojich rodičov. Toto mu povedala a on povedal: *Ešte nieje koniec Karen . Uvidí sa kto dostane tú malú*. Keď som to počula strachom som sa otriasla. Po týždni sa všetko dalo do normálu a Karen mala na mňa veľa času. Večer keď ma ukladala do postela tak vonku bol strašný hluk. Keď vyšla Karen von videla....

POKRAČOVANIE NABUDÚCE

pls píšte komentáre ako sa vám to páči

Prečo?

24. ledna 2009 v 7:56
Takže včera večer som počúvala pesničky a zrazu mňa napodli básničky a nejaké krátke príbehy....
no nie som dokonala ale budú tam aj nejaké chyby....takale teraz k básničke a pls hlásnite dole v ankete pls pls


PREČO?

Prečo plačeš keď svet je ,tak nádherný?
Prečo nepovieš mám ťa rada?
Prečo to nepovies keď sama vieš ,že ťa mám rád?
Prečo mi to nepovieš?
Prečo..prečo keď je to zbytočné mňa opúšťaš?
Povec mi prosím vlastne prečo.

Obnovení Uchiha klanu 2.diel

24. ledna 2009 v 7:48 | kisa-uchiha
Když jsem se probudila byla jsem ve svém pokoji uviděla jsem vzkaz od Itaciho"Kaui-chan musel jsem odejít usla jsi mi na hrudi tak sem tě odnesl domů přeju krásný den doufám že se potkáme"
Byla jsem uplně šťastná prožila jsem krásnej večer s Itachim."Kaui-sama" uslyšela jsem."Ano už du"když jsem vstala šla jsem otevřít za nima stál Sai.
"Saii co tu děláš?" /Volá tě kage máš za nim okamžitě přijít a neni zrovna v dobré náladě/"Sakra co se stalo oblíknu se a už du"
Když jsem dorazila k kageovi zaklepala jsem./Pojď dál./vešla jsem a uviděla jsem tam Naruta.
"Hokage-sama co se děje?"/se ptáš co se děje zradila jsi mě Naruto se ke mě otočil zradila jsi nás všechny/"Naruto-kun co to řikáš???"Vubes jsem nevěděla co řiká vůbec jsem neměla tušení co se stalo./Viděl jsem tě s nim s Itachim viděl jsem tě!/"Naruto to nemyslíš vážně"/Kaui já tě miloval víc než kohokoliv jiného a ty jsi mě takhle zradila,To že máš jiného to bych chápal ale že zrovna z akatsuki./

18.Bleskovka

17. ledna 2009 v 11:09
1.Awojkz
2.Chýbali ti tu bleskovky???
3.Ako sa máš???
4.Ako ide škola???
5.Už nech sú letné prázdniny že???,:D
6.Pls prihls sa TU je to SONp o naj. celebritu
7. Pls hlásni TU za mňa som tam ako Kisa-uchiha a naruto shippuuden
8.Kolkáty to bol hlas???
9.Čo chceš na diplom za hlas???
10.Čo na diplom za Bleskovku???

Prihláška do SONP

17. ledna 2009 v 11:06
Takže royhodla som sa dať súťaž o naj. celebritu. Ten kto sa chce prihlásiť nech napíše do komentarov:
1.Preyývka
2.Blog
3.Celebrita
4.Čo na diplom keď vzhráš alebo keď vzpadneš???
Dúfam že sa vás sem prihlási veľa =)

Diplomy za hlasy

17. ledna 2009 v 10:35 | kisa-uchiha

Kapitola 01 Strany 16 a 17

15. ledna 2009 v 19:54 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School

Kapitola 01 Strany 11 - 15

11. ledna 2009 v 12:46 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School
Čtěte z prava do leva!!!<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Gaara a Mizu 1.část

11. ledna 2009 v 12:44 | kisa-uchiha
Pomoc!!!!Uslyšel hokage z malého chrámu kde byl tajný svitek.všichni se seběhli k míst i mladý hokage kterýmu patřil svitek.
Co ce tu stalo?zeptal se kněz.Akatsuki ...Pein tu byl ukradl svitek.když se začalo pátrat po svitku šel hledat i hokage.Po 2 dnech když šel hokage odpočívat uviděl krásnou dívku zakrvácenou a hodně raněnou šel k ní blíž a opatrně jí vzal do náruče chtěl jí vzít do vesnice kde se o ní postaraj byla to láska na první pohled.hokage poslal své ninji ať jdou hledat svitek on že zustane s tou krásnou dívkou.Po několika hodinách se neznámá krásná dívka probudila a uviděla zářivé světlo a hřejivou ruku která jí hladila po vlasech řekla si že ještě na chvíl zavře oči.Po hodině se krásná dívka probudila.Když otevřela oči slyšela krásný hlas který jí něco řikal nerozumněla ale byla klidná a ošetřená po té události se svitkem.Když otevřela oči úplně podívala se po pokoji a uviděla krásného mladého muže který seděl vedle ní.Kdo jsi? zeptal se hokage.Mizu Okashi.Dívka se začervenala.

Černý drak 1.část

11. ledna 2009 v 12:42 | kisa-uchiha
WARNING: Shonen Ai,Yaoi

Kdysi dávno byla pověst o černém drakovi.
Když byl na živu byl to normální chlapec který měl 2 podoby.Jeho druhá podoba byla že miloval chlapce.Když chlapec zemřel jeho duše a srdce se zapečetila do prostého přívěsku. Ale teď se vrátíme do doby kdy to všechno začalo.
Před 16-ti lety se narodil neobyčejný chlapec, měl schopnosti jako nikdo jiný jenže o tom nikdo nevěděl.Jmenoval se Shiro. Jednoho krásného dne šel Shiro po škole do parku, jenže našel na chodníku krásný přívěšek kterému nemohl odolat a vzal si ho.Jenže to byla jeho osudová chyba.Po pár krocích se mu začala motat hlava tak si radši šel sednout na lavičku do stínu.Shiro si to neuvědomil ale začal se do něho vtělovat černý drak.Když chlapec se přestal motat tak šel domu cítil se unaveně.Když vycházel z rohu narazil do něho krásný chlapec.
Oba se svalili na zem.Shiro okamžitě vstal a chtěl pomoc chlapci ale ten byl bezvědomí.
Shiro nevěděl co má dělat tak ho vzal do náruče a šel s ním k nim domů.
Shiro bydlel sám bez rodičů tak neměl problém že by ho někdo otravoval.
Když přišel domu položil neznámého chlapce do jeho postele přikryl ho a šel si udělat čaj.
Po několika minutách se neznámí chlapec probudil.

Ita/Saso/Dei

11. ledna 2009 v 10:13 | kisa-uchiha
S povídkou mi pomáhala Kaira byl to sice muj napad ale ona mi pomohla vymyslet prostředek a opravit nějaká slova.Teď už k povídce (název domyslíme později XD)

ŽÁNR: shonen ai, lehký yaoi

,,Itachi si mě nikdy nevšímá, i kdyby věděl co k němu cítím , asi by se to stejně nezměnilo'',říkal si sám pro sebe Deidara ve svém prázdém pokoji. On se nudil a shodou náhod Itachi taky, při tom když ho sváďěl Sasori. A myslel na Deidaru, po kterém toužil, Sasori ho totiž vůbec nezajímal. Sasori chtěl ale Itachiho za každou cenu...

ZeroxIchiru 1/5

11. ledna 2009 v 10:11 | kisa-uchiha
Název: ZeroxIchiru Počet kapitol: dokud mě to nepřestane bavit. Varovaní:Shonen Ai,Yaoi

Jednoho krásného dne šel Zero Po cestě do akademie Cross.
Ale potkal Ichira.
"Ahoj Zero"
"Ichiru co tu děláš?"
"Mam rande s Yuuki"
Zero koukal jak přejetá myš.
"Rande s…s…Yuuki"
"Jo rande s Yuuki"
"Ty jo to ti přeju"ale Zerovi to bylo z hlouby duše líto
Tak se pokusil nasadit falešném usměv ale nešlo to.
Ichiru to poznal a radši odešel.
/Sakra co se děje Zerovi poslední dobou je nějakej divnej/
Když se Ichiru setkal s yuuki dali si uvítací musu a šli na procházku.
"Yuuki líbí se ti zero?"

Kapitola 01 Strany 06 - 10

11. ledna 2009 v 10:07 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School
Čtěte z prava do leva<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Kapitola 01 Strany 01 - 05

10. ledna 2009 v 19:05 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School
Čítajte to z prava do ľava

Cover

10. ledna 2009 v 19:04 | Tez (zverejnila kisa-uchiha) |  Konoha High School
Cover

Vyhodnotenie SONBU

9. ledna 2009 v 11:49 | kisa-uchiha
Takže SONB vyhrála Mia.sweet. Blahoželám jej a tu sú diplomy pre ňu:

1