Září 2008

5.Bleskovka

29. září 2008 v 16:55 | kisa-uchiha

1.Ahoj!
2.Čo máš ICQ alebo Mirandu???
3.Kto je na obrázku???
4.Čo na diplom ????

Tobi - Info

29. září 2008 v 15:58 Tobi

Tobi
Vesnice: Není známo
V týmu s: Deidarou
Některé techniky které ovládá: Informace ve spoileru
Tobi je tajné individum.(Spoiler:Tobi podle spekulací může být i Madara Uchiha,Mizukage mlžne.)Tobi pomáhal kdysi Zetsu, potom se stal členem Akatsuki. Je nemotorný, ale velmi slušný. POZOR Spoiler: Tobi se po Sasoriho smrti stal členem Akatsuki a byl parťákem Deidary. Jeho schopnosti se zdaly být malé. Po smrti Deidary se ale ukázalo, že Tobi ve skutečnosti nečlena Akatsuki hrál a ve skutečnosti je to ta tajemná postava, která nařizuje Peinovi (Akatsuki Leaderovi). Taky jsme zjistili, že má Sharingan (alespoň v pravém oku, které je vidět) a sám o sobě řekl, že má schopnosti Uchihy Madary.

Zetsu - Info

29. září 2008 v 15:54 Zetsu

Zetsu
Vesnice: Travnatá
V týmu s: V týmu je sám
Některé techniky které ovládá: N/A Zetsu je špeh z Akatsuki. Jí mrtvá těla lidí, kteří byli zabiti. Má dvě ega - jedno je jeho pravá strana, druhé jeho levá strana. Objevil Tobiho a pomohl mu dostat se do Akatsuki.

Hidan - Info

29. září 2008 v 15:51 Hidan

Hidan
Vesnice: Není známo
V týmu s: Kakuzem
Některé techniky které ovládá: N/A
Hidan praktikuje velmi krvavou rituální verzi Buddhistických zákonů. Rozkazuje mu to zabít oponenta a potom udělat dlouhý a zvrácený rituál.

Kakuzu - Info

29. září 2008 v 15:48 Kakuzu


Kakuzu
Vesnice: Vodopádová
V týmu s: Hidanem
Některé techniky které ovládá: N/A
Kakuzu je velmi soustředěn na peníze. Je nájemný vrah, aby si vyhovoval. Jeho nájemné vraždění vždy zpomalují mise jeho a jeho parťáka Hidana. Kakuzu je velmi starý, protože jednou bojoval s Prvním Hokagem. Ze svých oponentů vytahuje srdce. Kakuzovo tělo drží u sebe tajemné černé úponky, kterými sešil různé části jeho těla. Kakuzu s Hidanem získali Dvouocasého démona, kterého v sobě měla zapečetěného Nii Yugito, velmi silná kunoichi ze Skryté mlžné. POZOR Spoiler: Jeho konec završili Kakashi a Naruto, když ho zabili.

Hoshigaki Kisame - Info

29. září 2008 v 15:42 Hoshigaki Kisame

Hoshigaki Kisame
Vesnice: Mlžná
V týmu s: Uchiha Itachi
Některé techniky které ovládá: N/A
Kisame je ninja ze Skryté mlžné, než zavraždil jednoho z feudálů Mlžné vesnice, potom z vesnice utekl. Kdysi byl jedním ze sedmi šermířů z Mlžné, takže má velký meč.

Itachi Uchiha - Info

29. září 2008 v 15:39

Uchiha Itachi
Vesnice: Listová
V týmu s: Kisamem
Některé techniky které ovládá: Mongekyou Sharingan, Sharingan, Tsukuyomi, Amaterasu, Bunshin Bakuha, Goukakyuu no Jutsu, Magen Kyouten Chiten, Utakata.
Itachi je silný ninja z Listové. Měl velký potencionál a už jako mladý byl velmi dobrý. Zabil svého nejlepšího přítele a získal tak Mongekyou Sharingan. Potom vyvraždil celý jeho klan a jediný, koho nechal naživu byl jeho mladší bratr Sasuke, který se mu chce pomstít. Jak by se mohlo zdát, Itachi ve skutečnosti nezabíjí "na počkání". Bojuje většinou jen v sebeobraně nebo když potřebuje něco získat. Není znám přesný důvod, proč vyzabíjel svůj klan.

Deidara - Info

29. září 2008 v 15:35 Deidara

Deidara
Vesnice: Kamená
V týmu s: Saspri
Některé techniky které ovládá: Deidaru se specializuje na tvorbu bomb,které tvoří z jílu,kterou mísí se svou chakrou pomocí "pusi" na ruce.
Deidara dokáže tvořit a pak oživovat věci z hlíny. Ve skutečnosti má v srdci umění a zastává názor, že umění je jen chvilkové. Taky rád nechává věci vybuchovat. Chytil Gaaru a získal pro Akatsuki Shukaku. POZOR Spoiler: Deidaru nakonec zabil Sasuke

Konan - Info

29. září 2008 v 15:21 Konan
Konan
Vesnica: Deštná
V týmu s: Pein
Niektoré techniky
ktoréovládá: N/A
Tato Modrovlasá členka je jediná žena v Akatsuki. Nevie sa o nej skoro nič, nevie sa any jej meno. Vieme len, že má modré vlasy.

Pein - Info

29. září 2008 v 15:17 Pein
Pein - Vodca Akatsuki
Vesnica: Deštná
V týmu s: Konan
Niektoré techniky které ovládá: Shouten, vyvolává velkú sochu kam sa zapečetí Bijuu.
Pein je šéf Akatsuki. Riadi ostatné členy. Nie však tak uplne: Riadi ho shora eště jedna tajomná postava POZOR Spoiler: (tá postava je....Tobi). Peinovy schopnosti niesú úplne známe, ale viem, že nikdy s nikým neprehrál v boji.

O Akatsuki

29. září 2008 v 15:10 Spolu (Akatsuki)

Akatsuki je tajná organizácia.Tato organizácia je známa sbieraným nových jutsu a informacií o Jinchuuriki.Tato organizácia má maximálne 9 hlavných členov.Zbytok tvoria nespočetné množstvo špehov a rôzných prívržencov Akatsuk.Členovia Akatsuki sú S-Kriminálnici.Sú to ti nejhladanejší a nejnebezpečnejší kriminálníci vo svete anime NARUTO.Presná kritéria pre prijmutí do skupiny Akatsuki nejsú docela známa.Každý člen však musí mať istý potenciál.Jejich hlavným cielom je ovládnutí celého Naruto sveta. K cíli šéf Akatsuki stanovil tri body: 1) Získat veľa penezí pre podporu Akatsuki; 2) Plánujú vytvoriť námezdnú skupinu loajálnú len k Akatsuki; 3) Získat všetky Bijuu (=ocasatí démoni). Když získají Jinchuurikiho (=ten, v němž je zapečetěn démon), zapečetí ho do velké sochy, která má devet očí, ty, v ktorých už démon je sú otevrené, oči bez démona zavrené. aby ho raz mohli použít a ovládnut tak svet. Když Akatsuki tento proces robí, ani jeden člen pri tom nemusí byť, teda fyzicky nie, niektorí z nich sú tam ako astrální projekce. Akatsuki obvykle pracuje v dvoučlenných týmech. Týmy sú postavene tak, aby sa dva členovia vzájomne doplňovali.Napríklad Sasori a Deidara. Každý z Akatsuki má originální prsten, ktorý nosí. Každý z Akatsuki tiež nosí dlhý černý plášť s červenými mraky, vysokým límcom a kapucou, ktorú nosí hlavne Tobi. Všetci členovia majú tiež čierne alebo fialové nalakované nehty na rukách i na nohách. Niekedy tiež nosia velký kuželovitý slaměný klobuk, z ktorého visia malé rolničky. Vypadá to, že klobúky nosia, keď sa priblížia k sojej vesnici, aby ich nikdo nepoznal. Na ochrané čelence mají také všetci škrábanec cez znak vesnice. Akatsuki malo pôvodne desat členov, ale potom jeden z nich (Orochimaru) odišiel. !!! NEČÍTAJTE ZBYTOK ODSTAVCA POKIAĽ Sa POZERÁTE NA ANIME A NECHCETE SA NECHAT PREKVAPIT!!!! --------- Daďej zomrel Sasori, ktorého ale nahradil Tobi. Potom bol zabitý aj Kakuzu a Deidara.

Diplomy za 4.Bleskovku

29. září 2008 v 10:57 | kisa-uchiha
1


4.Bleskovka

28. září 2008 v 9:47
1.Ahoj
2.Ako sa máš???
3.Ako v škole???
4.Páči sa ti Naruto alebo Naruti Shippuuden???
5.Kde pozaráš Naruta???
6.Čo na diplom???

3.kolo SONNA

28. září 2008 v 9:46 | kisa-uchiha
Vypadli :
Liduš a diplomy pre ňu :
12.kolo Sonna

10. září 2008 v 14:06 | kisa-uchiha
Títo súťažiaci vypadli:
Diplom pre leilu :
1

Diplomy za 3.Bleskovku

9. září 2008 v 16:09 | kisa-uchiha
1